Про компанію


КВПФ «Будекстра» - сучасна будівельна фірма, яка використовує в своїй роботі передову техніку і технологію. Великий досвід роботи на будівельному ринку (заснована 12 березня 1997 року), кваліфікований підхід, збільшення попиту на бетон і інші будівельні матеріали, будівництва житла, промислових та комерційних споруд, забезпечують нарощення об'ємів виробництва.
 
Широке коло замовників, котрі співпрацюють з нами впевнені, що КВПФ «Будекстра» - надійний партнер, який відрізняється в своїй галузі якістю виконання будівельних робіт і стабільністю. Стратегія фірми направлена на зміцнення ділових контактів з партнерами, підвищення стандартів якості при виконанні будівельних робіт.


Основні напрямки діяльності КВПФ «Будекстра»:

- будівництво та реконструкція;
- влаштування промислових  підлог;
- виробництво високоякісного бетону та керамзитобетону будь-яких марок;
- виробництво фундаментних блоків;
- виробництво вапняних, цементних і складних розчинів;
- виготовленням металоконструкцій.

Реалізуємо:

- цеглу та інші будівельні матеріали в асортименті.


Технічне забезпечення КВПФ “Будекстра»:

Бетонний завод «Мека» - 60М (продуктивністю 60 куб. м. в годину), бетонний вузол для виробництва керамзитобетону, розчинний вузол.

Власний парк складається з автомобілів самоскидів («ЗІЛ», «КАМАЗ», «МАЗ»), автобетонозмішувачів («ФОРД», «КАМАЗ», «ТАТРА» з місткістю від 5 куб.м до 8 куб.м), екскаваторів (ЕК-14), тракторів (МТЗ-80, Бєларусь, телескопічний погрузчик JLG), тавтокранів, баштових кранів, штукатурних станцій.

Наша фірма має в наявності та використовує  риштування, (шарнірно-ригельне, секційне), щитову опалубку, опалубку для перекриття та колон та ін. 


Перелік та візуалізація об’єктів побудованих КВПФ «Будекстра» перелічені в "Наших об'єктах".

Відправити повідомлення: